Výzkum a vývoj

Značka kosmetiky Eberlin Biocosmetics představuje koncept kosmetické péče o pleť, určený jak pro profesionální použití v salonu, tak pro domácí použití. Společnost byla založena v roce 1984 ve Španělsku a má za sebou již více než 35 let výzkumu a vývoje kosmetických produktů. Filozofií společnosti Eberlin je použití pouze přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivní i pasivní látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo.

Historie

V roce 1550 před naším letopočtem byl v egyptském Luxoru nalezen tzv. Ebersův papyrus – jeden z nejstarších a nejvzácnějších lékařských papyrů, který obsahuje velmi cenné informace o léčivých rostlinách a jejich účincích. Odtud název společnosti Eberlin, která spojila znalosti starověkých technik s moderními vědeckými metodami, což dalo vzniknout moderní kosmetické řadě produktů Eberlin Biocosmetics

Současnost

ším na výběr kvalitních surovin a vysoce účinných a koncentrovaných látek, které jsou přínosem pro naši pleť a dovedou vyřešit mnohé problémy pokožky. Pro komplexní působení účinných látek na organismus vyvinul Eberlin také řadu výživových doplňků, které nám pomáhají obnovit vnitřní rovnováhu těla.

Eberlin neobsahuje barviva a syntetické konzervační látky

Eberlin je bez umělých parfemací

Eberlin neobsahuje parabeny

Eberlin není testován na zvířatech a je vhodný pro vegany

Kontakt

Great Look
Telefon: +420 739 068 818
Email: greatlookbio@gmail.com
Facebook: Great Look
Instagram: biocosmetics_greatlook

Adresa:
Náměstí Svobody 1,
Blansko 679 01